1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDMi, a dźwięki 5.1

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Litwin95, Luty 26, 2010.

1. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Witam!
    Mam pytanie. Mianowicie, czy przez kabel HDMi jest podawany dźwięki 5.1? W ustawieniach konsoli da się przestawić na przesyłanie dźwięku 5.1, czy to działa?
    Z góry dzięki za odpowiedź. :)
    Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kasiatuiteraz

kasiatuiteraz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Działa. Jak masz amplituner które ma wejścia hdmi to podłączasz do niego iksa.
    A jak nie, to np. do tv.
    Ja mam tak, że do tv leci hdmi, a z tv kabel coaxialny leci do logitechów z-680 dając dd 5.1 (dts niestety mój tv nie przepuszcza :( , ale i tak filmów nie oglądam na konsoli)

4. maciej_maj

maciej_maj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pabianice
    to i tak masz fajnie że przepuszcza Ci przez HDMI DD bo np. u mnie w samsungu wychodzi tylko stereo z optyka. DD wychodzi tylko z Cyfrowej TV i Filmów z USB

5. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    A co to za różnica, czy dźwięk 5.1 puszczę przez kabel HDMi do telewizora i od telewizora dopiero na głośniki 5.1, czy przez optyka do amplitunera?

6. kasiatuiteraz

kasiatuiteraz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Nie ma żadnej.

Ja puściłem przez tv, bo logitechy z-680 mają tylk coaxa i wyjście optyczne. Nie chcę mi się żonglować kablami. Pod optyka mam podłączonego mini kompa który robi za odtwarzacz mediów.

7. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Ok. Dzięki za szybką odpowiedź. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum