HDMI ciszes??

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witaj
Mam problem tylko nie wiem dokladnie z czym w temacie napisalem hdmi bo mysle ze to moze od niego zalezy, ale przechodzac do setna sprawy. Gdy odpalam X-a to w tv musze ustawic volume 30 okolo dla normalej slyszalnosci co sie dzieje w grach gdzie normlanie na tv volume 12-15 spokojnie wystarczy a na konoli 12 volume to cicho gra. Czy to wina kabla albo czegos innego??
 

key

Użytkownik
Użytkownik
Cześć,

To chyba normalne. U mnie również jest dużo ciszej, choć dźwięk do wieży mam podłączony przez kabel cinch.

Pozdrawiam,
K.
 

NuMeR

Użytkownik
Użytkownik
Ja mojego Xboxa mam podłączonego do TV przez HDMI a zestaw kina domowego przez cinch i mam na odwrót wszystko na Xboxie jest głośniej niż np tuner sat czy laptop i zawsze mnie to irytuje ze muszę ściszać dźwięk włączając X-a ;( czemu w Xbox nie ma regulacji volume w ustawieniach ! jest to duży minus ;(
 

key

Użytkownik
Użytkownik
Przyznaję - pomysł z regulacją głośności w systemie byłby przedni, podobnie jak przeglądarka i napisy Divx. Można niby regulować w grach, ale to nie to samo.
 

NuMeR

Użytkownik
Użytkownik
Nom reguluj sobie każda nowa grę jeszcze jak masz małe dziecko to jest to wkurzające w dobie techniki gdzie jednym pilotem zalatwiasz wszystko ;(
 

Do góry Bottom