1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDMI ciszes??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez 87grzes, Wrzesień 20, 2010.

1. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Witaj
    Mam problem tylko nie wiem dokladnie z czym w temacie napisalem hdmi bo mysle ze to moze od niego zalezy, ale przechodzac do setna sprawy. Gdy odpalam X-a to w tv musze ustawic volume 30 okolo dla normalej slyszalnosci co sie dzieje w grach gdzie normlanie na tv volume 12-15 spokojnie wystarczy a na konoli 12 volume to cicho gra. Czy to wina kabla albo czegos innego??

2. Lotnik421 Xbox One

3. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć,

To chyba normalne. U mnie również jest dużo ciszej, choć dźwięk do wieży mam podłączony przez kabel cinch.

Pozdrawiam,
    K.

4. NuMeR

NuMeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Ja mojego Xboxa mam podłączonego do TV przez HDMI a zestaw kina domowego przez cinch i mam na odwrót wszystko na Xboxie jest głośniej niż np tuner sat czy laptop i zawsze mnie to irytuje ze muszę ściszać dźwięk włączając X-a ;( czemu w Xbox nie ma regulacji volume w ustawieniach ! jest to duży minus ;(

5. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przyznaję - pomysł z regulacją głośności w systemie byłby przedni, podobnie jak przeglądarka i napisy Divx. Można niby regulować w grach, ale to nie to samo.

6. NuMeR

NuMeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Nom reguluj sobie każda nowa grę jeszcze jak masz małe dziecko to jest to wkurzające w dobie techniki gdzie jednym pilotem zalatwiasz wszystko ;(

Wczytywanie...

Poleć forum