1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDMI - D-Sub

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Macireks, Kwiecień 30, 2011.

1. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Czy istnieje możliwość aby podłączyć kablem hdmi monitor który nie ma takiego wejścia?? W moim monitorku jest wejście d-sub?? Istnieje jakaś przejściówka?? I czy monitor będzie odbierał obraz

Ps. Czy taki kabel VGA będzie dobrej jakości http://allegro.pl/kabel-vga-hd-do-xbox-360-i1577882368.html chodzi o to żeby nie było na nim "duszków" i innych dziadostw

2. Lotnik421 Xbox One

3. MateuszW

MateuszW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    hmmmm wg mnie rozwiązanie to kabel dvi-hdmi + przejściówka dvi-d-sub .

4. tomaszz04

tomaszz04 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jedynym w twoim przypadku jedynym wyjściem jest kupno kabla vga, tylko nie tego z linku co podałeś. Miałem dokładnie taki sam i obraz był strasznie rozmazany. Potem kupiłem oryginał od MS, który sprawował się bardzo dobrze i mam go do dziś ;) .
    Wiem, że oryginały są teraz bardzo drogie (zdaje się że ich już nie produkują) ale zawsze możesz poszukać na forum w dziale giełda, czasem tam tanio sprzedaje albo polować na allegro. Co do zamienników to nie jestem w stanie nic ci doradzić ale jestem przekonany, że jakiś markowy kabel będzie tak samo dobry (np. BigBen) jak ten od MS, unikaj tych chińskich no name'ów

Co do tego co powiedział kolega wyżej, to nie jestem w 100% pewien ale takie rozwiązanie raczej nie zadziała, bo przez HDMI idzie sygnał cyfrowy, a S-dub analogowy. Taka przejściówka nie jest w stanie przekonwektorować sygnału. Są takie urządzenia ale kosztują około 200zł (przynajmniej tak było 2-3 lata temu)

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Kup VGA BigBena albo M$ tak jak kolega up: cena ok 80-120zł , tylko musisz szukać w sklepie bo na allegro rzadko są i jak już to używki , albo kabel HDMI-DVI, nie wiem jaki masz monitor ale powinieneś mieć wejście DVI ( białe większe od D-SUB ) i wtedy będziesz miał kable cyfrowy , a nie analogowy jak VGA i nie będziesz musiał wydawać 100zł tylko właśnie 30zł , a jakość będzie taka jak za 100zł z VGA albo nawet ciut lepsza , tylko że ten kable nie ma dźwięku więc musisz podłączyć jeszcze component bez obudowy i z niego czerwony i biały do głośników i masz wszystko w niskiej cenie i dobrej jakości

Wczytywanie...

Poleć forum