HDMI -> DVI lubi jak podłączyć XBOXa do monitora z DVI

superbart

Świeżak
Świeżak
Hej,

czy takie kabel będzie działał? Chodzi mi o dźwięk:
KABEL HDMI-DVI(18+1) +AUDIO 2M (84455) (1714647345) - Aukcje internetowe Allegro


Ew. jak podłączyć xbox360 do monitora z wejściem DVI ?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
no taki kabel teoretycznie bedzie dzialac. fajny paten. nie potrzeba tego gowna od MS za 40zl!
kablem dhmi-dvi. takim jak ten bedzie najprosciej.
 

superbart

Świeżak
Świeżak
Obawiam się tylko czy na tym kablu dostanę dźwięk, bo HDMI-DVI idzie cyfrowo, a na jacka potrzebuje analogowo przeciez.
 

superbart

Świeżak
Świeżak
Dobra, dzwoniłem do sprzedawcy. Ten kabel nie zadziała, bo tak jak myślałem, nie ma przetwornika cyfrowo/analogowego.



W takim razie jakiś inny sposób? Aby podłączyć XBOXa do DVI + tunera (RCA)
 

Bazagazeal

Użytkownik
Użytkownik
 

superbart

Świeżak
Świeżak
Doskonale. Pytam o DVI, dostaję odpowiedź z D-SUB. Dzięki :)
 

Bazagazeal

Użytkownik
Użytkownik
A nie widzisz przejściówki z D-Sub na DVI ? :)
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
przejsciowa d-sub - dvi nic nie da nadal to bedzie analog, jedyne wyjscie to podlaczenie konsoli kablem hdmi-dvi i dodatkowo pod wyjscie av konsoli kabel vga moze byc najtanszy, nastepnie rozebrac wtyczke av i miec podłączone jednocześnie to i to, ale vga tylko podłączasz dzwiek, a obraz idzie z kabla dvi-hdmi
 

Kacpers

Użytkownik
Użytkownik

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Kupujesz najtanszy kabel do xboxa vga (tam masz chinche z dzwiekiem), KX1A. Kupujesz hdmi dvi, podlaczasz hdmi, podlaczasz do xboxa (TAK, HDMI LEKKO SIE PRZEKRZYWIA ALE NIE o 20 stopni tylko 2-3!!) i przejsciowka do jacka od suba i gra ta lala. Pisz do mnie na pm bo 3 lata temu sam przerabialem ten temat ;]
 

Bazagazeal

Użytkownik
Użytkownik
!Brudsien, niby czemu przejściówka z D-Sub na DVI nic nie da ? Do tego służą takie przejściówki...
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
!Brudsien, niby czemu przejściówka z D-Sub na DVI nic nie da ? Do tego służą takie przejściówki...
Bo przejsciowka to nie konwerter sygnalu, DVI nie koniecznie musi byc cyfrowe i w tym przypadku nie bedzie
 

misiek1899

Świeżak
Świeżak
Kupiłem do konsoli kabel HDMI-VGA i pod podłączeniu konsoli na ekranie mam komunikat : Kabel sygnałowy nie podlączony.Jakieś pomysły?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
przeczytaj post wyzej
 

misiek1899

Świeżak
Świeżak

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
HDMI jest kablem cyfrowym, VGA analogowym bez konwertera sygnalu nic nie zdziałasz, ten kabel od strony technicznej nie ma prawa dzialac, nawet o tym byla nie jedna dyskusja na forum elektrody
 

batorzajac

Użytkownik
Użytkownik
można zrobic tak, kupujesz przejściówkę z HDMI na DVI, a audio podpinasz przez jakibądź analogowy kabel, nawet ten z zestawu z konsoli tylko musisz rozwalić wtyczkę bo się wzajemnie zasłaniają, słyszałem że ktoś tak zrobił.
 

Do góry Bottom