1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDMI Dziwna jakość

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mateooo14, Luty 12, 2012.

1. Mateooo14

Mateooo14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kilka dni temu kupiłem nowy monitor specjalnie do Xboxa , Benq G2450 24cale i kupiłem też kabel HDMI za 19zł firmy Gembird i po podłączeniu konsoli do monitora przez ten kabel , troszkę się rozczarowałem bo myślałem że na 1080p gry będą ładnie wyglądały a tu **** ..
    W grze Mafia II zaobserwowałem że w oddali np. samochody lub budynki się zlewają , tzn. nie są takie ostre i wyraźne .

Czy to może być wina kabla HDMI ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    taki kabel taka jakość ,i raczej wina kabla lub złego ustawenia w konsoli /tv

4. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    Kabel nie ma tutaj znaczenia. HDMI to łącze cyfrowe,które najprościej i bardzo opisowo rzecz ujmując, przesyła zera i jedynki. I dopóki te zera i jedynki będą identyfikowane jako zera i jedynki, to nie zauważysz utraty jakości przesyłu.
    Różnice cenowe kabli biorą się głównie z jakości wykonania, czyli w ostatecznym rozrachunku: trwałości. Kupując najtańszy, ryzykujesz tym, że kabel wykonano z najtańszych materiałów, i może się posypać, zwłaszcza jak będziesz go często przekładał miedzy różnymi urządzeniami.
    Na twoim miejscu pobawiłbym się w ustawienia obrazu konsoli/monitora.

5. Mateooo14

Mateooo14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bawiłem się już w ustawieniach obrazu w konsoli i nic , ale dowiedziałem się że najnowszy dashboard 14699 metro pogarsza jakoś gier a ja właśnie mam tego dasha

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dash pogarsza bo niektóre gry miały problemy z płynością ,według mnie tych zmian prawie nie widać przy tv gorszej grafiki

7. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    Jedyne problemy, jakie ewentualnie wprowadził najnowszy dash, dotyczą nie płynności gier, a tego, że zakres wyświetlanych kolorów RGB w filmach został ograniczony – przez to kolory są bardziej wyblakłe, a czerń przypomina szarość.

8. player_sct

player_sct Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W cyfrowym przesyle sygnalu nie ma pojecia cos blizej cos w oddali :) albo masz skaszaniony caly zakres obrazu albo caly ok. najlepsza metoda sprawdzenia to albo zmienic kabel, albo podpiac inna konsole do twojego tv/monitora albo podepnij swoja konsole do jakiegos innego tv/monitora i wtedy bedziesz wiedzia co jest nie tak. pamietaj ze na x'a pojecie gra na 1080 - jest troche nieprawdziwe gdyz gry sa w nizszych rozdzilczosciach i sa skalowane do fullhd czyli 1920x1080

9. Mateooo14

Mateooo14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tekstury nie ostre

Wczytywanie...

Poleć forum