1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDMI dźwięk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez leonkg, Lipiec 29, 2010.

1. leonkg

leonkg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam.
    Dzisiaj kupiłem telewizor 40" Samsunga FullHD(le40c550) i podpiąłem go do xboxa przez kabel HDMI-HDMI. Wszystko dobrze działa, jest rozdzielczość fullHD, oraz dzwięk. Do telewizora podpiąłem również kino domowe, przez euro-złącze.
    Mam włączone wszystkie 3 urządzenia. TV jest ustawiony na źródło z HDMI(z xboxa), kino domowe na źródło z telewizora. Dźwięk w głośnikach telewizora idzie z xboxa, lecz dzwięk w kinie domowym z telewizji(nie z xboxa, jak chciałem).
    Podłączyłem tez wszystko przez kabel dołączony do xboxa(commponent - taki co jest 6 styków do podpięcia, 3 do TV, 3do kina) i wszystko działa jak należy(lecz gorsza jakość obrazu niż na HDMI), ale kino domowe muszę mieć ustawione na AUX.
    Otóż chciałbym sie dowiedziec jak miec dzwiek 5.1 z xboxa na kinie domowym, a zarazem miec go podlaczonego do TV przez HDMI. Dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy twoje kino domowe posiada wejście Cyfrowe? (DD takie zakryte czapeczką zazwyczaj?) Potrzebny będzie odpowiednie dwa kable.

Wczytywanie...

Poleć forum