1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDMI i USB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tom_Bombadil, Czerwiec 21, 2012.

1. Tom_Bombadil

Tom_Bombadil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Kupiłem konsole i dzisiaj już ją otrzymałem

XBOX 360 JASPER!! DYSK 20GB !!! LT 3.0!!! (2424174416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam pytanie jakość obrazu jest bardzo słaba i proszę nie śmiać się bo gram póki co na monitorze/TV który ma 22 cale. Czy jak kupię sobie większy telewizor to się jakość poprawi czy to ma coś wspólnego z HDMI? Czy jak będę miał kabel HDMI to będę miał lepszą jakość obrazu?

I drugie pytanko z tyłu mam wejście chyba na PENDRIVE Czy mogę zapisać gry na pendrive i włożyć go do konsoli i gra będzie działać? Mam dysk 20gb i nie wiem po co póki co to zapisy gier na nim zapisuje ale po co mi aż 20gb?

Jestem zielony w konsolach 10 lat temu miałem tylko playstation1, więc proszę o wyrozumiałość

Pozdrawiam i dziękuje, Paweł

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Choćby po to by trzymać pobrany z internetu content. Dodatków i dem nie da się grać z płyt więc trzeba je trzymać na dysku. Same gry również możesz instalować aby działały lepiej i napęd nie hałasował.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja gram na monitorze 24" i bardzo dobrze mi się gra, łączę się przez D-sub i obraz wygląda bardzo dobrze.
    przez HDMI myślę że będzie znacznie lepiej ale ja na jakość obrazu którą wyświetla mój monitor nie narzekam wcale, naprawdę ładnie to wygląda

5. Tom_Bombadil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja gram przez eurozłącze te 3 kabelki więc chyba dlatego jakość jest słaba. Kupię jutro kabel HDMI są tanie jakieś 20zł

6. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Tom_Bombadil - kabelek HDMI najlepiej kup w jakimś sklepie komputerowym.
    W sklepach typu TESCO, REAL itd, za zwykły kabel płacisz kilka razy więcej.

Są bardzo tanie, za 5 - 10zł kupisz. Nie daj się nabrać na super-ultra-ekstra jakość kabli HDMI za 200zł.
    To jest mit!

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Wiec się nie dziw że masz taki obraz, na HDMI będzie o wiele lepszy :)

8. Tom_Bombadil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje.
    A Słuchajcie nagrałem z chomikuj jakieś gry demo na xbox360 na pendrive, demo bo mam pendrive 3gb tylko. Rozpakowałem i był folder content i w nim jakieś inne i na końcu nie żaden obraz ISO tylko jakiś nieznany plik. Włączyłem i w ogóle mi nie wyszukało gry ani filmów. Dlaczego?

9. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    żeby zagrać nawet w demo to musisz to ściągnąć z live. Chyba że masz jtag lub rgh wtedy możesz sobie uruchamiać co ci sie podoba

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Można to zrobić programem ale to jest dosc problematyczne w szczególności dla nowych userów.

11. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wcale nie. najpierw konfigurujesz pendraka.idąc po kolei:
    1.
    2.
    3. tutaj jeśli chcesz całego pendrive'a przeznaczyć na xboxa dajesz skonfiguruj teraz, jeżeli określony rozmiar to Dostosuj.
    4.

pobierasz ten program KLIK podpinasz pendrive i tylko przeciągasz ten plik lub cały folder content do exploratora tego programu. on zrobi swoje.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum