1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hdmi nie chce współpracować

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Oliie, Grudzień 5, 2008.

1. Oliie

Oliie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam monitor lg m228wd-bz. Jest to monitoro-telewizor. Grałem na xboxie przez hdmi i następnie przełączyłem się na chwilę na komputer. Wyłączyłem komputer i jak przełączyłem się na hdmi to zupełnie jakby nie wykrywał konsoli a konsola monitora. Próbowałem poprzepinać i powtykać kable i dalej nic. Pomoże ktoś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wyłącz konsole, monitor ustaw na HDMi, monitor włączony i odpal konsole
    Jak nie pokaże obrazu to coś z kablem, konsola albo monitorem ;)
    Zacznij od kabla, sprawdź na innym, jak usterka nie zniknie to podepnij pod TV HDMi jak pokaże obraz to reklamuj monitor

4. Oliie

Oliie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no sprawdzałem tak, ale obrazu nie pokazywał. Za to obraz na componencie leci normalnie więc to chyba wina kabla.

Wczytywanie...

Poleć forum