1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hdmi pokazuje gorszy obraz od componenta?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Blood., Listopad 21, 2008.

1. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Otóż kupiłem kabelek hdmi za 28 zł do mojego premium i odnosze takie wrażenie, że obraz wyświetlany jest gorszy :S Może o czymś zapomniałem, ustawienia etc. ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jan0sik

jan0sik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    kszanuf
    Odp: Hdmi pokazuje gorszy obraz od componenta?

Kabelek kabelkowi nierówny.

4. Boxster

Boxster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Hdmi pokazuje gorszy obraz od componenta?

Wszystkie kable hdmi to praktycznie jeden pies... tam leci sygnał cyfrowy, czyli albo masz obraz albo go nie masz. Droższe kable mają lepszą jakość wykonania, ale na sygnale nic nie zyskasz, one są mniej podatne na złamania, są bardziej elastyczne i mają fajniejszy kartonik/blister i nic więcej. :p

Wczytywanie...

Poleć forum