Hdmi wybór kabla

RafanoCK

Użytkownik
Użytkownik
 

Kamilloks

Użytkownik
Użytkownik
ja osobiście grałem na kilku kablach hdmi i różnicy tu nie odgrywa kabel a po prostu telewizor na którym się gra. chodź i tak polecił bym ci ten drugi droższy, ale jak patrzyłem sam kable hdmi to kosztują nawet po 200zł ja mam taki za 150zł bodajże. ..
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
kup najtanszy kabel, hdmi to przesył cyfrowy.......
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
A skoro juz jest taki temat, slyszalem ze zalezy to od dlugosci kabla. Jak masz kabel doosc dlugi przesyl idzie wolniej ( nawet sama logika ). A ja mam pytanko czy jest kolosalna roznica miedzy zwyklym kablem hdmi a pozlacanym ?
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Jest- estetyczna.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma żadnej różnicy, bierz najtańszy kabel HDMI.
Te wszystkie pozłacane końcówki to jeden wielkie mit.
Na każdym kablu HDMI, będziesz miał dokładnie tę samą jakość.
Nie ma co przepłacać. Kup kabel HDMI za 15zł a za resztę zainwestuj w coś innego. ; )
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
W kablu do 3m. nie ma różnicy w przesyle obrazu więc może być najtańszy :)
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem okazję w Saturnie zobaczyć różnice pomiędzy kablem za 200zł a takim za 15zł i nie ma żadnej różnicy prócz wykonanie ;)
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja miałem okazję w Saturnie zobaczyć różnice pomiędzy kablem za 200zł a takim za 15zł i nie ma żadnej różnicy prócz wykonanie ;)
Jeżeli nikt nie chce ciągnąc kabla na kosmiczne odległości 20m+ to każdy kabel się nada. Ja śmigam na przewodzie z allegro za 7.5 zł
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie złoci, w kablu HDMI jest przesył cyfrowy! tj. "1" albo "0" !!! nie ma zakłóceń jak w radiu analogowym!!! Długość nie wpływa na opóźnienia bo prędkość przepływu prądu jest bliska prędkości światła. Kabel za 7,5zł da taki sam obraz jak ten za 200zł. Styki pozłacane dają tyle że nie śniedzieją i to ich jedyna zaleta. Każdy kabel HDMI da taki sam obraz!
 

Do góry Bottom