1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hdmi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Slim91, Październik 22, 2010.

1. Slim91

Slim91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziś zamieniłem Arcade na Elita. Jak gram bez HDMI w PES 11 lub FIFA 11 to gra jest szybka, gdy zmieniam na kabel HDMI gra staje wolniejsza. Gram na TV Full HD LG 21 cali.
    Co dać w ustawieniach konsoli, żeby gry chodziły szybciej(tak jak bez HDMI)? Da się coś z tym zrobić?

PS
    W ustawieniach PES i FIFY zmieniłem już wszystko żeby gra chodziła szybciej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piwo855

Piwo855 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gdy gram na zwykłym lcd 20 to gra mi się szybciej niż na full hd 42 gdzie w Guitar Hero jest kolosalna różnica. Poprostu inny obraz inne odczucia. Tak mi się zdaję.

4. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Spróbuj w konsoli ustawić rozdzielczość 720p.

5. zdzyszu

zdzyszu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    1080p... ale to chyba naturalne że w takiej rozdzielczości gra mając telewizor FullHD.

Wczytywanie...

Poleć forum