1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hdmi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kondziu1337, Luty 10, 2011.

1. Kondziu1337

Kondziu1337 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, mam dość nietypowy problem. Kupiłem w ostatnie wakacje xboxa arcade, dołączona była do niego taka kostka/wtyczka, do ktorej pasują te 3 kolorowe kabelki, podłączyć mozna albo te kabelki bezposrednio do telewizora albo wlasnie najpierw do tej wtyczki a pozniej do telewizora. Z tego co mi się wydawało, ta kosteczka to wejscie hdmi i powinienem troszke zyskac na obrazie w grach. Jednakże kiedy przełączam w telewizorze kanały szukając tego, ktory bedzie odtwarzal obraz z mojego xboxa, mijam kanal HDMI i nic mi sie nie wyswietla, czarny ekran. Dopiero nastepny (Scart1) odtwarza normalnie xboxa. Tu moje pytanie, robie coś zle? Trace jakość odtwarzania gier ? Temat pewnie bez sensu ale spędza mi to sen z powiek. Bardzo proszę o jakieś odpowiedzi :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. wolly1987

wolly1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    To nie jest wtyk HDMI tylko zwykłe euro "scart". Dają to po to jak by ktoś nie miał w tv wejscia na czincze.
    Pozdrawiam

4. Kondziu1337

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha, a wtyke HDMI moge jakos dokupic? Orientujesz sie moze ile kosztuje oraz czy roznica w jakosci obrazu jest naprawde widoczna?

5. Impulsek

Impulsek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trzebinia
    Różnice widać napewno lepiej grać na hdmi.Ceny Są różne najlepiej poszukaj na allegro a kabel można kupić już od 35 zł o ile się nie myle.

6. Kondziu1337

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No własnie, wpisalem sobie na allegro i rozbieżność cen jest naprawdę duża.
    Czy różnią się czymś te 2 aukcje :
    KABEL HDMI - HDMI FULL HD PS3 XBOX 360 GOLD 3 m (1429471197) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    KABEL HDMI - HDMI FULL HD PS3 XBOX 360 GOLD 10m (1438228370) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    Oprócz ceny i długosci? 3m by mi pewnie zupelnie wystarczyło.
    Dziękuję za dotychczasowe odpoweidzi =)
    P.S.
    zeby nie zakladac nowego tematu... jest juz jakis temat z konfiguracją abgx 1.0.5? nie spotkalem takiego a nigdy z tego programu nie korzystalem, wiec nie mam pojecia czy sie tam cos ustawia :p

7. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    abgx 1.0.5 konfiguruj tak jak poprzednie wersje. Co do kabla to nie różnią się niczym oprócz ceny i długości, no chyba, że jeszcze kolorem.

8. Kondziu1337

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    własnie nie wiem jak skonfigurowac te poprzednie wersje :p sciagnalem te patche 3-7 i 8-9 i rozpakowaly sie, ale w samym programie nic nie mieszalem, dopomoglbys linkiem?:p

9. Impulsek

Impulsek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trzebinia
  10. Kondziu1337

Polubienia:
    0