1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hdmi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djdynia, Marzec 21, 2011.

1. djdynia

djdynia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie dotyczące wejścia hdmi w konsoli xbox 360. Czy jest różnica w umieszczeniu wejścia video w konsoli bez hdmi a z hdmi. Ponieważ zakupiłem coller do konsoli i nie pasuje, a sprzedający nic nie napisał że pasuje on tylko do konsoli bez hdmi (mam konsolę z wejściem hdmi), albo że mam jakiegoś felernego xboxa z źle umieszczonym wejściem video. Pomocyyy!!!
    Proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. madruk

madruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z tego co mi wiadomo w obu wersjach konsol wejście video znajduje się w tym samym miejscu tyle że w nowszych modelach jest obok właśnie hdmi .

4. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Ten coller i tak ci nic nie da ; p

5. djdynia

djdynia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak wiem że mi nic nie da ale mogę podłączyć telewizor i monitor na raz, ale już doczytałem na stronie producenta że nie pasuje do modeli elite i nowszych. Jeśli ktoś posiada konsole młodszą niż elite to chętnie odsprzedam za około 100 zł(razem z przesyłką) info
    gg: 18081347
    tel: 694202614

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nie podłączaj żadnego collera do Xboxa 360 one tylko szkodzą a nie pomagają :)

Wczytywanie...

Poleć forum