1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hdmi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gutaj, Marzec 25, 2011.

1. Gutaj

Gutaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem kabel hdmi... podłączyłem go do xboxa 360 i do telewizora pod HDMI1 gdy włączam konsole i wchodzę na HDMI1 to nic się nie pokazuje nie ma obrazu ani dzwięku, telewizor nic nie wykrywa...Doradzicie mi o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    moze podlaczyles pod inny slot :D

4. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    U mnie przykładowo jest tak, że jeżeli w nieodpowiednim momencie uruchomię dekoder od TV kablowej to telewizor też nie potrafi odnaleźć dekodera. Jest to dość dziwne. Próbowałem szukać odpowiedzi w ustawieniach zarówno dekodera jak i telewizora, ale niestety nie pomaga. Natomiast gdy odpalam slot HDMI z Xboxem, sygnał zawsze jest łapany i wszystko pięknie się wyświetla.
    Dlatego jeżeli nie jest tak jak pisał kolega wyżej, to byc może widnieje u Ciebie podobny problem, co u mnie, na który równie chętnie poznał bym odpowiedź

5. Gutaj

Gutaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Głupia sprawa, ale odłączyłem kabiel, wpiąłem odwrotnie i działał :D

6. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Zapewne problem z HDCP czasami tak się zdarza jak masz dodatkowe urządzenia pod HDMI, należy je wcześniej wyłączyć ;D

7. Bazagazeal

Bazagazeal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Odłącz wszystko, podłącz na nowo i zobacz czy działa. Jak nie, to spróbuj u kolegi podłączyć. Jak nie będzie działać, to kup inny kabel HDMI.

8. kris_wro

kris_wro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A kabel sprawdziles na czyms innym z hdmi?

Wczytywanie...

Poleć forum