Head set . Słuchawki pod Xboxa.

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Cześc chłopaki.. Pomózcie mi wybrac jakis headset. Bo tak sie naczytałem i nie wiem który kupic..
Bo są różniaste ^^
Ja chce grac w BF3 . I jak to jest ? Na słuchawkach słychac tylko ludzi . A gre na Tv tak ?
Które kupic najlepiej ?
Takie ? Oryginalny Headset Microsoft Xbox 360 (2559445929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Czy takie ? HF HEADSET STEREO SŁUCHAWKI Xbox 360 SLIM PRENIUM (2520828931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
A może takie ? WIRELESS HEADSET Xbox 360. (2562907651) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Które najlepsze ?
Z góry dzięki za pomoc :D
 

newuser1

Użytkownik
Użytkownik
https://procpu.pl/produkt/steelseries_spectrum_5xb,780

Dla graczy Tritton Saitek Trigger smycz podkładka (2554961875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tamte do BF'a się nie nadają, lecz do zwykłego chatu, i wygląda to tak, że skwierczy ci coś do jednego ucha i po kilku h grania boli.
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
No jak to ? To do jednej gry sie nadają a do drugiej nie ? ; o
A te bezprzewodówki też są słabe ?
Nie chce mi sie teraz kurde wydawac ponad 100 na słuchawki ;/
 

ulan

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sam używam tych Tritton Trigger i jestem zaj... zadowolony - jakość rozmów, głośność, wykonanie to rewelacja. Jeżeli nie chcesz wydawać ponad 100 za HS to weź taki SŁUCHAWKI MAD CATZ AMPX XBOX 360 Z MIKROFONEM (2574206115) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest lepszy od tych co wymieniłeś i masz dźwięk z gry i rozmów jednocześnie. Tylko będziesz musiał chinche do TV podłączyć albo zainwestować w przejściówkę audio do X (ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT (2582155140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) bo nie wiem czy jest w zestawie. Te co wymieniłeś to masz tylko do rozmów i z tej całej trójki ja bym wybrał podstawowy HS od MS nie te białe ani nie te bezprzewodowy (lipa jest straszna, słabo cie słychać i przerywa).

Najlepiej określ się czy chcesz mieć dźwięki z gry w słuchawkach i jednocześnie rozmawiać czy tylko rozmawiać. Jeżeli dźwięk i rozmowa to musisz się liczyć z wydatkiem około 100 a coś porządnego to około 150- 170zł. Jeżeli tylko sama rozmowa to podstawowy HS lub jak masz jakieś swoje słuchawki od kompa mikro to kup sobie Adapter HF Headset słuchawki PC na Xbox 360 (2549820211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Bardziej skupiałbym sie na samej rozmowie. Nie mam dużych wymagan co do jakosci . Nie gram az tyle .
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
A jak jest z Kinectem ?Bo też jest mikro. I właśnie go podłączyłem. Będzie mnie słychac jakos tak w miare czy kiepski pomysł ?
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik

Cisek007

Użytkownik
Użytkownik
 

bankajos

Banned
Zdecydowanie Numerek 2.
1. zwykly hs bez dobrych efektow
3. słuchawka bezrzewodowa. lubi się czasem wypinac na swoich user'ów.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak będziesz gadał na kinect to cie wywalą z gry:D Robisz innym echo.
 

Do góry Bottom