1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Head Set Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hajdek111, Listopad 4, 2012.

1. Hajdek111

Hajdek111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam to mój 1-szy post na forum :) chciałem sie dowiedzieć czy jest jakaś opcja żeby grać na Xboxie na head secie bo z tego co wiem to te podpinane do pada są tylko do rozmowy na live :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Na head secie to raczej sobie nie pograsz :D
    Jeśli chodzi Ci o to czy tam słychać dźwięk z gry to nie. Słychać tam tylko rozmowy z LIVE.

4. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    1 osoba to lubi.
  5. Hajdek111

Hajdek111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzięki wielki za pomoc wiedziałem właśnie ze na head secie słychać tylko rozmowy z Live ale rodzicom troche przeszkadza moja gra :D i musze coś z tym zrobić :D

Wczytywanie...

Poleć forum