1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset Adapter

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez netheril, Luty 1, 2011.

1. netheril

netheril Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam - 2 pytanka ;)
    1. Czy uzywajac XBOX 360 Headset PODŁACZ SWOJE Sluchawki Mikrofon (1399885637) - Aukcje internetowe Allegro slyszalbym dzwieki z gry czy tylko dialog z innymi graczami?
    2. Gdy mam podlaczony headset to caly czas slychac co mowie czy trzeba wcisnac jakis guzik czy w/e? :)

Z gory thx za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    1.Tylko dialogi innych graczy najlepiej używać oryginalnych słuchawek
    2. cały czas cię słychać nie trzeba nic klikać żeby mikrofon był aktywny

4. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    a dlaczego najlepiej używać oryginalnych słuchawek , sam mam adaptery w każdym padzie i sprawują się świetnie, nie widzę sensu wyrzucać pieniądze na coś z logo MS gdy nie ma różnicy.

5. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Jeżeli się kupiło konsole i brak oryginalnych słuchawek to rozumiem że poszukuje się inne słuchawki, ale jeżeli posiada się słuchawki od M$ to nie ma sensu kupować adapterów lub słuchawek stereo. Mam podstawowe słuchawki i też bawiłem się w adaptery ale jednak wole te które były od razu w zestawie

6. krisroza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Dokładnie, lecz jeżeli zestaw jest uboższy a ktoś ma w domu słuchawki z mikrofonem to sensownym i ekonomicznym rozwiązaniem jest właśnie adapter :)

7. netheril

netheril Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko wtedy zeby sie cieszyc dzwiekami audio to wyjscie audio bede musial podpiac pod glosniki/wieze tak? (gram na monitorze bez wbudowanych glosnikow ;x)

O adapter pytalem bo niedawno wylozylem ~150pln na sluchawki i wolalbym grac na nich niz na MSowym headsecie ;] obecnie mam je podlaczone za pomoca przejsciowki pod kabel audio :)

8. krisroza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    jak wyjdziesz na słuchawki z PAD'a to słyszysz tylko i wyłącznie rozmowę z kolegami. Jeżeli chcesz mieć pełne AUDIO to tylko wyjście z X przez jakiś wzmacniacz.

Wczytywanie...

Poleć forum