1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset bezprzewodowy pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bobodevill, Styczeń 20, 2011.

1. bobodevill

bobodevill Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam zastanawiam mnie jedno z bezprz
    ewodowym headsetem,zwykly standardowy oryginalny head jest na tyle nie dobry dla mnie ze mimo iz mam blisko ust mikrofon to trzeba mowic glosno a jak mam go od ust jakies 4-5 cm to juz trzeba sie drzec...dlatego mam pytanie

czy headset bezprzewodowy jest tak samo kijowy jak przewodowy ? (czy dobrze zbiera mowe)(mam mikrofon za 15 zl do komputeraz i nawet jeden metr od ust osota bardz dobrze mnie slyszy mowiac bardzo cicho

jezeli jest tak samo to na bezprzewodowym trzeba naprawde drzec sie (to tylko sluchawka)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krukens

krukens Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. bobodevill

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rozumiem ale pytam sie jak to jest z bezprzewodowym

5. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Ja mam przewodowy i tez gram np. w gta i musze sie drzec bo bardzo cicho jest, to co kolega dal up rozwiaze sprawe. Dobry mikrofon jest. sam tez chyba kupie ^^.

6. bobodevill

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bo to jest przewodowy to wiadomo ze tak dziala ale prosze o odpowiedzi tylko ludzi co maja bezprzewodowego headseta

7. marcincs

marcincs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Bezprzewodowego sprzedalem po ok 2 tygodniach.Druga strona mnie slabo slyszala i nie dalo sie prowadzic rozmowy.

Wczytywanie...

Poleć forum