1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset Bluetooth Jabra BT2010 Słuchawka do uszna Prawie Nowa

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez xgrzesiox, Październik 4, 2014.

1. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Douszna słuchawka Bluetooth Jabra BT2010 NOWA

Witam!

Mam do sprzedania nową (nie była używana, lecz już troszkę w domu siedzi) słuchawkę do uszną Bluetooth Jabra BT2010. Słuchawka jak najbardziej działa. Testowana na telefonie Samsung Galaxy Ace 2 (ParanoidAndroid 4.5BETA1, KitKat 4.4.4). Ładuje się ją przez złącze miniUSB.
    W zestaw wchodzi tylko słuchawka. Jeśli znajdę pudełko, to dodam do zestawu bez zmiany ceny.

Cena jaka mnie interesuje to 40zł, w grę wchodzi przesyłka za pobraniem, jak i przelew. Możliwe GameTrade lub Allegro.

Mam także do sprzedania:
    X360 Slim RGH DualNand 500GB
    PSP 2000 6.60 PRO-B10

Zdjęcia:

2. Lotnik421 Xbox One

3. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto: