1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset czy adapter ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HeXkiLL, Styczeń 24, 2011.

1. HeXkiLL

HeXkiLL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka.

Dzisiaj chciałbym się dowiedzieć od Was co jest bardziej opłacalne: Headset (przykładowo ten ->SŁUCHAWKI STEREO MIKROFON DO XBOX 360 XBOX360 (1420648280) - Aukcje internetowe Allegro), czy adapter ?
    Prosił bym o odpowiedz.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nomadsky

Nomadsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie każdy adapter w 100 % działa, a przy najmniej mi, bo wypróbowałem 3 i po kilku nerwowych dniach kupiłem oryginalny headset. Ale, możesz próbować, bo jak masz dobre słuchawki i dobrze działający adapter to miód na uszy grać w słuchawkach :D

4. HeXkiLL

HeXkiLL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli np: Headset od Steelseries, bądz orginalny byłby lepszy niż bawienie się z adapterami?

Wczytywanie...

Poleć forum