1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset do dwóch konsol.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez maestro7, Luty 14, 2015.

1. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, jestem posiadaczem X1 i PS4. Chciałbym kupić słuchawki z headsetem, które działały by na tych dwóch konsolach. Czy jest w ogóle taka możliwość? Fajnie gdyby był odłączany mikrofon. Mój budżet to 300 zł. Będę wdzięczny za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Chyba nie ma takiej opcji ;-) żeb działały pod 2 konsole , może jest jakiś adapter który umożliwia działanie HS pod w/w konsolami

4. pocztakg

pocztakg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Turtle Beach Seven
    .... ale cena sporo wyższa , sam mam 2 konsole jak kolega ..... i dylemat ....
    pzdrw

5. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Witam ponownie, jednak zdecydowałem się sprzedać na dniach PS4 i zostać tylko przy X1 dlatego byłbym bardzo wdzięczny za polecenie jakiegoś headseta do 300 zł. Zależy mi na tym bym mógł odpiąć mikrofon i używać samych słuchawek jak będę gdzieś wychodził :) będę wdzięczny za propozycję :)

6. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    W tym dziale zrobiłem mini-recenzje słuchawek Turtle Beach X4. W RTV Euro AGD są za 320 zł. Odpinany mikrofon jest, na zewnątrz na pewno nie będą straszyły wyglądem, tak jak chociażby te od MS. Tak jeszcze pokrótce rozwinę, że po dłuższym użytkowaniu ich jestem z nich na prawdę zadowolony, zwłaszcza pod względem wygody. Po nawet kilkugodzinnej sesji w ogóle się nie odczuwa dyskomfortu.

maestro7 lubi to.
  7. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław

Czyli bez problemu będę mógł tego headseta używać jako słuchawek? :)

8. miloslupsk

miloslupsk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Moim zdaniem dużo lepiej zrobisz jak kupisz Logitech g230 niz te turtle.

Niestety większość modeli marki Turtle Beach, poczynając od z1 po Xo4, Xo7 praktycznie nie posiadają bassu ( jest on na tyle płaski iż brzmi jak pierdnięcie w miejscu gdzie powinniśmy słyszeć grzmot...hehehe) :) Średnie są ok chociaż pupy nie urywają. Taka jakość dźwięku jaką generują nie jest totalnie adekwatna do wygórowanej ceny. Te modele powinny być zdecydowanie tańsze.

Moje turtle leżą nieużywane bo podobnie jak dużą liczbę osób skusił mnie fakt iż są niby dedykowane do Xone. Jak chcesz to Ci sprzedam za 150 zł (bez adaptera) praktycznie nówki w edycji TitanFall. Oczywiście to nie jest tak, że Turtle Beache to jakiś gniot czy coś w tym stylu bo grają nieźle....lecz niestety w moim odczuciu - tylko nieźle :(

Logitechy wydają z siebie czystszy dźwięk.Posiadają co najmniej 3 razy lepszy bass i mikrofon a do tego ich cena jest nieco niższa. Duże muszle zapewniają spory komfort nawet po wielu godzinach grania.

Trzeba pamiętać by dokupić przejściówkę.

Niestety również osobno musisz dokupić ten nieszczęsny adapter stereo Microsoftu. Mimo wszystko całość powinna Ci się zamknąć w okolicy 350 zł a w tym przedziale cenowym taki zestaw to moim zdaniem najlepszy kompromis między ceną - jakością dźwięku - jakością mikrofonu.

Podsumowując, potrzebujesz:

SŁUCHAWEK LOGITCH G230:

PRZEJŚCIÓWKI DO HEADSETA

ADAPTERA MICROSOFT:

Ostatnia edycja: Luty 20, 2015
    maestro7 lubi to.
  9. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    A co sądzicie o logitech G430 miał ktoś z nimi doczynienia bo obecnie w de są na promocji i można wyrwać je za 47eu

Wysłane z SONY XPERIA Z (C6603) za pomocą TAPATALK 2

10. miloslupsk

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Są identyczne jak G230 tylko posiadają dodatkowo przejściówkę USB, która pozwala po podpięciu do PC uzyskać Virtual Surround oraz mają dodatki niebieskie zamiast czerwonych :). Bez tej końcówki będą tak jak G230 - Stereo. Poza tym cała reszta bez zmian w porównaniu do tych co opisałem powyżej.

WRUB5ON lubi to.
  11. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
  12. miloslupsk

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To turtle. Jakość nieco nizsza niz xo4. Jezeli slyszales jak gra model px12 to te działają tak samo

13. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jeśli chodzi o dobry bas to polecam również tritton , posiadam zestaw bezprzewodowy do X 360 i naprawdę dają radę dźwięki są wyraźne komunikacja z ludźmi nienaganna :)

Wczytywanie...

Poleć forum