1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Headset" do xboxa 360 pare pytan?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aleksander.marek, Październik 18, 2011.

1. aleksander.marek

aleksander.marek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie, mam pytanie poniewaz gdzies zgubilem swoj orginalny headset i czy moge w jakis sposob podlaczyc inne sluchawki z mikrofonem bo mam nawet niezle "Fatality II" co by nie bylo za 400 zl a jezeli mozna to jakos podlaczyc to jak:)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. macjej

macjej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musiałbyś kupić przejściówkę na allegro widziałem po 10 zł ale nie wiem jak z jakością.

4. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    sa rownierz inne przejsciowki zebys slyszal odglosy z gry i przykladowo rozmowy.w pelni wykorzystasz swoje sluchawki wtedy. przejsciowki sa firmy steelseries

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

5. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
Wczytywanie...

Poleć forum