1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset do Xboxa 360!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Kabosh, Marzec 13, 2009.

1. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    Kupiłem sobie headset creativa, i chcialbym go polaczyc z xboxem 360. czy da rade? z doswiadczenia wiem ze dziala np mikrofon od ps2, wystarczy kupic przejsciowke na micro jacka. Jakbym w taki sposob podlaczysz kable odpowiednio 2 jacki do jednego mini, a mini do micro to wszytsko byloby ok?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kabosh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    dziękuje za wyczerpujace odpowiedzi! po wnikliwej analizie problemu wiem że da rade, wystarczy kupic bezposrednia przejsciowke z typowego sluchawkowego jacka 3.5mm na micro jack, i najzwyczajniej na swiecie podlaczyc w to wejscie u dolu pada...jesli ma sie headseta gdzie są 2 chinche gdzie jedno wejscie odpowiada za sluchawki drugie za mic, trzeba zaopatrzyc sie w przejsciowke 2x jack 3.5mm na jeden dodatkowo. ew. mozna stosowac rozne kombinacje, ale dziala, pozdro.
    TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

4. himus11

himus11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Najprawdopodobniej ci tak niezadziala hs musisz miec specjalny

5. Kabosh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    napisałem że działa...nie musze mieć "specjalnego" headseta

6. sdawid1q

sdawid1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bracknell UK
    ja podlaczam headset do nokii 5300 .

7. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    hedset do pada bezpośrednio sie dołącza??

poręczne, ale moze obnizac czas gry na padzie,bo hs tez pobiera energie

8. Aramil

Aramil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czarna Białostocka
    @up Jeśli tak boisz się o baterie w padzie to po prostu dokup do niego akumulator ;)

A ja mam inne pytanie, czy ktoś miał okazję pobawić się obydwoma rodzajami headsetów? (tj. tym małym z jedną słuchawką i "pełnym" z dwoma) Zastanawiam się jak jest z wygodą ich używania, czy nie spadają, uwierają itp.

9. Kabosh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    odświeżam temat by zadać nowe pytanie - chce tym razem kupic oficjalny headset do x360, ale nie wiem jaki, w sensie widze na allegro 2, jeden ten normalny oryginalny, a drugi z 2 sluchawkami, podobny niczym do komputerowego. moglby sie odezwac ktos kto ma jednego z nich badz obydwa sprawdzal i napisal tu, jak sie ono sprawuja?
    prosilbym o w miare szybka odpowiedz poniewaz jutro chcialbym juz zamowic heada
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum