1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset ear force xp 500

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mazi10200, Maj 21, 2014.

1. mazi10200

mazi10200 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie w sprawie Turtle Beach XP500 ma ktoś może Polską instrukcje obsługi bo ja mam w innych językach a na internecie nie mogę znajsc. Z góry Dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    watpie zeby taka istniała... masz po angielsku nie narzekaj ;)

4. mazi10200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może ktoś mi podpowie czy da sie coś zrobić na temat ,jak włącze mikrofon to pulsuje mi w prawej słuchawce dość głosno,strasznie mnie to denerwuje.

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    te słuchawki są dość wadliwe... wiem bo sam mam PX5 i czasem w ogóle mi się mikrofon nie włączy, wcześniej miałem Px3 i też różne cuda się działy... szumy, szmery etc... a co do pytania to spróbuj kabel ten co idzie do pada po dociskać.

6. mazi10200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ja mam konsole ps 3

Wczytywanie...

Poleć forum