1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset Game On Pro Edge XT2 - opinie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FilipM5, Październik 4, 2013.

1. FilipM5

FilipM5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Cześć.

Mam zamiar kupić do gry przez internet do mojej konsoli headset. Mam oczywiście ten oryginalny z jedną słuchawką, jest git i daje rade ale szukam czegoś lepszego, oraz coś co da mi dźwięk z gry w słuchawkach.
    Dlatego przeglądając muve spojarzałem na wyżej wymienione słuchawki, mianowicie Game On Pro Edge XT2. Rzecz biorąc za cenę 40zł nie spodziewałem się cudów, ale headset został przeceniony na tyle z oryginalnej ceny 130zł, dlatego myślę że to okazja.

I teraz kilka pytań:
    - Owy headset ma możliwość odbioru dźwięku gry i czatu głosowe, ale czy ten headset dalej się przypina do pada? Bo siedzę w pewnej odległości od telewizora i jest problem z długością kabla.
    - Dla tych co używali: jak wygląda jakość dźwięku ze strony używającego? Mam po tym w miare czysty głos, czy jest tak jak na orygialnym headsecie?
    - Wykonanie, i ogólnie cały headset - polecacie czy nie?

Tyle z mojej strony. Dodam też, że na plus w ofercie akurat tego sklepu to cena, bo jest przeceniony praktycznie o 90zł i to mnie trzyma przy zakupie.

Wczytywanie...

Poleć forum