1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

headset i kabel problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dawid813, Marzec 10, 2010.

1. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    witam mam problem zepsuł mi się headset w którym występuje ten sam problem co w tym co opisuje jak mówie to inni słyszą mnie ale ja ich nie słyszę i jeszcze jeden problem gdy chcę załadować baterie do pada to mi nie chce się ładować tzn. lampka czerwona/zielona nie świeci
    prosze o pomoc
    @teraz to w headsecie mnie już nawet nie słychać ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    HS kup nowy, a co ładowarki to nie wiem.

4. szczurx

szczurx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorlice
    moj problem z HS wyglada nastepujaco- działa on wybiórczo, tzn gdy podpinam go do pada i gram W COD WaW niby HS jest wykrywany, bo obok mojegu nicku jest ikona głośniczka, ale gdy mówie, to znajomi mnie nie słyszą, również ja ich nie słyszę w HS. Od razu uprzedzam pytania- przycisk mikrofonu jest ustawiony we właściwej pozycji. Po jakims czasie HS zaskakuje i działa normalnie. Chyba mogę również wykluczyć problemy z XBL, ponieważ gdy odepnę HS, to głos znajomych jest od razu bezproblemowo słyszalny w głośnikach. Chciałem się dowiedzieć czy to możliwe żeby HS padł tak szybko- konsolę mam dopiero od dwóch tygodni (kupiłem nową). Headset był szanowany, nie załamałem nigdzie kabla ani nic. Czy jest szansa że MS wymieni mi go na nowy?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Rozkręć go przy wtyczce zobacz na przewód czy się nie odlutował

6. szczurx

szczurx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorlice
    hmm, nie wiem czy były jeszcze jakieś inne modele HS, ale mojego akurat nie da się rozebrać przy wtyczce- to jest raczej zwarta konstrukcja, coś jak w normalnych słuchawkach tzn łączenie kabla z jackiem jest już fabrycznie zgrzane i nie da się w żaden sposób w to ingerować

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No tak w nowszych modelach jest inaczej. Zarejestruj konsole online na xbox.com, gdy to zrobisz zadzwoń do m$ na infolinie i zgłoś awarię headseta, dostaniesz nowy(najwyżej po ten przyjedzie kurier)

PS Rejestracja online jest ważna, ponieważ konsolę w późniejszym czasie możesz reklamować online, bez konieczności dzwonienia, oraz gdy będziesz sprzedawał konsolę łatwo jest zmienić dane gwarancyjne na inna osobę.

8. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dawid813 możesz spodziewać się warna.

9. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zły dział! masz za dużo postów żeby zadawać pytania w dziale "dla świeżaków"

a że mamy święta to nie dostajesz warna ;) temat przenoszę

Wczytywanie...

Poleć forum