1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset problem. Massager winny ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maniak1994, Sierpień 13, 2010.

1. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Witam, mam problem. Otóż zakupilem zestaw słuchawkowy xbox "Headset" I pojawia się problem. Znajomi mnie słyszą ,lecz ja ich nie słyszę przez sluchawke... Jak odłącze hedset od pada to slychac ich na glosnikach. Jak to naprawic ?
    Ponadto dodam, że podczas włąćzania konsoli wyskakuje błąd : "Nie można zalogować się do komunikatora massager" Jak temu zaradzić ? Proszę o pomoć bo ja już nie mam nerwów. SZukałem na forum i nic mi nie pomogło !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    może coś nie styka na wtyku w padzie? przeczyść mokrą szmatką, albo preparatem kontakt 60

4. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Probuj kabel przy wtyczce troche powyginac. Mam ten sam problem. Trzeba go bylo tylko odpowiednio zgiac. Lecz wkoncu moze ci az mikrofon sie popsuc

Wczytywanie...