1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset problem

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Patryk Mrugała, Wrzesień 12, 2012.

1. Patryk Mrugała

Patryk Mrugała Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem , posiadłam słuchawki noki na 2,5mm ale gdy wkładam je do pada to raz stykają raz nie (jakiaś różnica milimetra lub mniejsza na styku) co by tu można poradzic aby działał , (Wiarę tanio)

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    z tego co się orientuje, bo bawiłem się tym troszkę to nokia ma innego jacka niż potrzebuje pad od x360, mianowicie przypatrz się że ma 3lub4 rowki, a oryginalny headset ma 2lub3. Wiem, że jest różnica, która nie pozwala na poprawne działanie "innych" headsetów

4. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja mam na sprzedaż bądź wymiane headseta

5. Patryk Mrugała

Patryk Mrugała Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :s newuser a nie wiesz gdzie mogę kupic/zamówic taką wtyczkę i ewentułalnie przylutwac , działało by to?

6. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    próbowałem, ale zawsze będzie "coś". Proponuje ci kupić słuchawki Steelseries spectrum 5xb do nich jest dokładany mixer, który pozwala podpiąć każdy rodzaj headsetow do twojego pada.

musiałbyś przylutować kable do "miksera" ze starego headsetu od MS, inaczej nie da rady bo albo nie będziesz słyszał znajomych albo coś będzie pierdziało itp itd.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...