1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset, Słuchawki, Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ferox, Lipiec 31, 2012.

1. Ferox

Ferox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Otóż mam problem bo mam xbox'a i potrzebuje słuchawki/headset. Czytam i słyszę że headset jest tylko po to żeby gadać z ludźmi i można podpiąć do pada. Zaś słuchawki żeby słyszeć w nich grę to muszę podpinać do TV. Zależy mi na tym aby siedzieć w odległości załóżmy 5 metrów od TV mieć dźwięk z gry w słuchawkach (słuchawki podłączone do pada). Czy da się coś takiego zrobić, TV ma 32cale czyli to nie jest monitor 22cale. Nie chciałbym mieć kabli po pokoju rozwalonych szczególnie że to pokój rodziców. Przy okazji moglibyście mi powiedzieć czy te słuchawki są dobre do grania na PC jak i na Xboxie:
    GameCom X40 ( 83603-05 ) w Morele.net

Dziękuję za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum