1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset-steelseries spectrum 5xb?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuku83, Maj 13, 2013.

1. kuku83

kuku83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Witajcie
    Mam zamiar zakupić jakiś headset do Xboxa 360, tylko proszę doradźcie jakim warto się zainteresować, na xbox-ie gram może z 10 h/tygodniowo czyli raczej okazjonalnie, więc co za tym idzie uważam że nie potrzebny mi headset za 300zł, bo być może w niższej cenie znajdzie się równie coś dobrego i godnego uwagi, ale to tylko moje zdanie. Nie wiem czy to ważne, ale najczęściej będę grał w nim takie gry jak Fifa i oczekuję aby dźwięk z niego był co najmniej dobry jak również aby inni mnie dobrze rozumieli, no i żeby był wygodny, aby nie okazało się że jestem leniem, troszkę poszperałem w sieci i głównie z opinii innych wywnioskowałem że ten Headset daje radę "steelseries spectrum 5xb" a Wy co o nim myślicie? A może polecicie coś lepszego w podobnej cenie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Skoro grasz niezbyt wiele to może ci wystarczyć sam firmowy headset microsoftu a jesli nie to ja zainteresowalbym sie sluchawkami turtle beach czy jakos tak dosc ciekawe sa i dobre :)
    Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

4. kuku83

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Oglądałem ten headset "Turtle Beach" tylko jest trochę modeli tej firmy (najwięcej modelu oferowanego na sprzedaż to PX21), i nie wiem który jest bardziej polecany względem cena-jakość? Z drugiej strony nie wiem czy nie wygodniejsza jest regulacja głośności jak w steelseries spectrum 5xb, czyli wpinana do pada od tej na kablu, ogólnie to czy jest jakaś słyszalna różnica między tymi dwoma modelami, bo być może są one na podobnym poziomie, Chyba że macie jeszcze jakiś headset do zaoferowania którego używacie i jesteście z niego naprawdę zadowoleni i z czystym sumieniem możecie polecić? Dodam jeszcze że nie ma dla mnie różnicy czy jest przewodowy czy też nie, choć lepiej moim zdaniem pokusić się o przewodowy bo i cena jest wtedy niższa.

5. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Radziłbym ci przewodowy wtedy masz pewność że zadnych zakłóceń ,ścięć, skoro jesteś bardziej przychylny w stronę steelseries to je wybierz.

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

6. kuku83

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Jedyna rzeczą która przemawia za tym modelem, to ta kontrola głośności przy padzie ponieważ uważam że jest to wygodniejsze, i to tyle dlaczego wybrałbym ten headset, bo niestety nie wiem czy ten model w swoim przedziale cenowym będzie odpowiedni i czy w granicach 150zł nie znajdzie się nic lepszego, wolę wydawać pieniążki z głową tym bardziej 150 zł. to nie są dla mnie małe pieniądze, i szkoda by było je wydać na coś z czego nie będzie się zadowolonym, nigdy nie korzystałem z headsetu i swoją przygodę z Xboxem też stosunkowo niedawno zacząłem i dlatego nie orientuję się dokładnie w co warto zainwestować. Dlatego napisałem w temacie o modelu steelseries spectrum 5xb, ponieważ trafiłem na ciekawą opinię o nim, w której ogólnie ten zestaw jest polecany i w tej cenie to dobry wybór, tylko czy to rzeczywiście pokrywa się z prawdą, może niekoniecznie, dlatego chciałem to zweryfikować na tym forum poprzez opinie i uwagi innych użytkowników, bo może jest w tym przedziale cenowym również jeszcze inny zestaw w który warto zainwestować, a może w tej cenie wszystkie headsety będą podobne pod względem jakości dźwięku itp. i różnicę jakie będą to tylko w wykonaniu?

7. Shiz669

Shiz669 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam ci trittons primer pare dni temu do mnie przyszły i jestem zachwycony! Trochę kosztują ale warto :)

8. kuku83

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    A pisząc że Jesteś nimi "zachwycony" z jakimi modelami je porównywałeś ?

Wczytywanie...

Poleć forum