Headset, X360 - pytanie.

Precisionek

Świeżak
Świeżak
Witam. Chcę sobie zakupić na dniach HS. Znalazłem coś takiego

HEADSET SŁUCHAWKI STEREO Z MIKROFONEM DO XBOX 360 (1357650983) - Aukcje internetowe Allegro

Czy to będzie w miarę przyzwoity sprzęt za te pieniądze? Może polecacie coś innego?
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
Pamietaj że przez HS słyszysz tylko głos kolegów więc nie wiem czy dwie słuchawki to dobre rozwiązanie, a co z dźwiękiem gry? Trochę ci te słuchawki go zagłuszą, ja jak gram na słuchawkach to robię tak HS z jedną słuchawką w ucho do pada a słuchawki duże stereo na głowę lub dźwięk z kina wtedy tylko HS w ucho

A tak ogólnie to z HS nie ma co szaleć według mnie bo i tak ograniczy cię przepustowość łącza internetowego i nie wiem czy jest różnica w HS za 15 i w HS za 100 jeżeli ma służyć tylko do rozmów z kompanami z gry
 
nie kupuj tego chinskiego bubla, tak jak kolega pisal, tylko graczy slyszysz, za ta cene lepiej kup oryginalnego HS M$
 
M

MaverickPL

Guest
Albo cos takiego:
Legendarne Turtle Beach EAR FORCE x11 +wzmacniacz (1371413438) - Aukcje internetowe Allegro

Co prawda jakos okablowanie sie do pada, konsoli, USB itd... mnie by przerazalo, ale idea wyglada dobrze.
W dodaku sluchawki maja wlasny wzmacniacz, mozesz sobie regulowac glosnosc dziwieku z gry, glosu innych osob itp...

Sam co prawda nie uzywam, ale moze dzieki temu bylo by w koncu glosniej i wyrazniej slychac ludzi via xbox live.
Swoja droga MS mogl by dac opcje wlaczenia dzwieku z mikrofonu na stale, a nie aktywacji glosem ktora dziala z opoznieniem i lubi ucinac poczatki slow.
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
Trochę zabawy z kablowaniem ale lepsze rozwiązanie niż zaproponował autor tematu.
 
M

MaverickPL

Guest
Z kablowaniem to jakas masakra... ale jesli ktos musi grac w sluchawkach to rozwiazanie ujdzie w tlumie. Fajnym rozwiazaniem bylo by gdyby ktos zrobil taki "wynalazek" z dwoma nadajniczkami bezprzewodowymi, jeden zapiety do pada, drugi do konsoli i mozna grac wygodnie.
Tylko skoro takie zwykle sluchawki kosztuja 200zeta, to bezprzewodowe kosztowaly by pewnie wiecej niz konsola ;D
 

Do góry Bottom