1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ABU, Kwiecień 9, 2012.

1. ABU

ABU Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Czy jest ktoś w stanie polecić mi jakiś trwały HEADSET do xboxa
    Bo już 2 poszły do kosza kabel siada szybko strasznie. Zreszta jak go ogladnąc dokładnie to zbyt solidny on nie jest
    Ale pewnie ktoś przerabiał problem więc proszę o typy. Zestawy za 300 to raczej odpadają :)
    Zastanawiam się nad Sennheiser X2 Sennheiser X2 @ MP3Store.pl [odtwarzacze MP3/MP4, słuchawki, akcesoria]
    Z góry dzięki za informację

2. Lotnik421 Xbox One

3. lakiluk2424

lakiluk2424 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trudno wybrać coś do 50 zł. Aktualnie polecam WIRELESS HEADSET /MICROSOFT /NOWY/BLUETOOTH/ROBSON (2256935191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. robi wrażenie. Posiadam owy headset i jestem z niego zadowolony, bez kabli, przyjemnie i bez problemu. Lepiej czasem warto dopłacić te 50 zł, jakbyś miał kupić ten co wskazałeś za 80 zł. Trochę na pierwszy rzut oka lipnie wygląda, znaczy się czy on będzie ci służył na więcej czasu ?? Natomiast decyzja należy do ciebie.

Pozdrawiam lakiluk2424.

4. ABU

ABU Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za info. Niewspominalem nic o kwocie 50 zl. Wiem jakosc ma swoja cene wiec rozsadna granica okolo 150 zl Bezprzewodowy odpada bo mam doswiadczenie z telefonu jak ktos pilnie dzwoni to sie baterie koncza w bt. Wiec zdecydowanie kabel. Ktos ma jeszcze jakies typy. ?

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk

5. lakiluk2424

lakiluk2424 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trudno coś wybrać z tych tańszych, rozumiem, że masz doświadczenie z telefonu, ale pamiętaj telefon to nie headset. Twój wybór :peaceful:

Pozdrawiam lakiluk2424.

Wczytywanie...

Poleć forum