1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez borekns, Wrzesień 10, 2015.

1. borekns

borekns Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam wszystkich trochę poczytałem forum i znalazłem wiele przydatnych informacji ale jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie niestety nie. Otóż czy podlaczajac headset na przykład taki
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5638614146
    Mogę podpiąć pod pada poprzez ten adapter słuchawki i słyszeć co się dzieje w grze? Od razu mówię że nie interesuje mnie rozmowa z innymi ale sama gra

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Trochę dziwne podejście jeżeli chcesz słyszeć samą grę wystarczy wpiąć słuchawki do wyjścia w tv, ta przejściówka jest głównie dla tych co chcą podłączyć dowolne słuchawki słyszeć grę a jednocześnie osoby na grupie

4. borekns

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Widzisz, siedząc 3-4 metry od tv średnio wygodnie mieć taki długi kabel, poza tym różne k*** i ch*** dochodzące z na przykład wiedźmina słabo wpływają na młodszych domowników natomiast odgłosy gry roznoszace się po mieszaniu w porze nocnej - na starszych. Stąd pomysł z słuchawkami podpinanymi do pada. W dalszym ciągu nie uzyskałem od Ciebie jednoznacznej odpowiedzi czy za pomocą tego adaptera będę mógł podpiąć zwykłe słuchawki pod pada i słuchać odgłosów gry w tychże słuchawkach

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Tak biedzisz mógł

borekns lubi to.
  6. borekns

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Dzięki
    Ciągnąc wątek czy będą mi potrzebne jeszcze jakieś dodatkowe przejściówki etc. Bo coś o różnych jackach ciachsłyszałem

7. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Słuchawki zazwyczaj mają albo pojedynczego jacka stereo albo podwójnego mono (np słuchawi wraz z mikrofonem dobranoc komputera ) jeśli chcesz podłączyć słuchawki z mikrofonem, które mają dwie wtyczki (np. zielona i różowa) i mieć funkcjonalny mikrofon będziesz potrzebował dodatkowo przejściówki jack 2x F mono do M stereo.

Wczytywanie...

Poleć forum