1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HeadSet

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Manek, Grudzień 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Manek

Manek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Mam dylemat ktory HeadSet jest lepszy, prosilbym o wypowiedz kogos kto używał obydwa headsety i ma wyrobioną opinie o nich.

A wiec zastanawiam sie nad kupnem popularnego przewodowego headseta oraz jego "mlodszego brata" BEZPRZEWODOWEGO. Otoz tego z kablem mialem przyjemnosc uzywac i nie mam do niego zastrzezen, ale nie mialem nigdy doczynienia z bezprzewodowym i nie wiem jakie posiada zalety jak i wady w porownaniu do przewodowego ( napewno plus to brak kabla tego nie musicie pisac :D )

Z gory dzieki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dixon37

Dixon37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam bezprzewodowy i jest fajny. Nie mam z nim żadnych problemów. Naprawdę polecam.

4. Nagash

Nagash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Mam oba, ale częściej używam bezprzewodowego- jest głośniejszy i lepiej słychać innych. Na plus (wg mnie) jeszcze przemawia mikrofon, który jest lepszy i nie muszę go trzymać tak blisko ust jak przewodowy . Generalnie polecam !

5. lol42

lol42 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja uzywalem przewodowego i tez bylo ok

6. Manek

Manek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli wychodzi na to ze bezprzewodowy headset jest lepszym rozwiazaniem. Czy mieliscie moze kiedys z nim jakis problem z łącznością ? W przewodowym nigdy nie bylo takiego problemu a jak jest w przypadku bezprzewodowego ? Jeszcze jedno pytanie co do zasiegu, jest on liczony od pada czy od konsoli ? Ile metrow mozna sie oddalic ?

7. Nagash

Nagash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Dla mnie bezprzewodowy jest lepszy, ale to jest moje zdanie. Jeśli chodzi o zasięg, to faktycznie może być ok 9 metrów, które podaje Ms. Odległość jest liczona od konsoli. Kumpel chodzi po całym mieszkaniu i słyszę go ok. Fakt faktem, że ma cienkie ściany i mieszka w bloku. Co do problemów to ja jedynie miałem taki, że po 2-3 latach padła mi bateria (najprawdopodobniej ) w bezprzewodowym headsecie. Przypuszczam, że od tego że doładowywałem kiedy popadnie a nie po rozładowaniu- nie wiem. Słyszałem też, że ktoś miał problem z synchronizacją ale ja podobnych problemów nie miałem. Teraz mam już drugi i jestem bardzo zadowolony.
    Jedyne co mogę Ci doradzić, to kupuj tam, gdzie dostaniesz paragon (w razie problemów masz roczna gwarancję od Ms na akcesoria) . Chyba, że Ci na kasie nie zależy to kupuj gdzie popadnie, byle tanio i nówkę ;)
    Powodzenia !

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum