Headset

Ogor8

Banned
Witam chciałbym sie zapytac czy idzie ustawic tak zeby głos szedł przez TV(dzwiek z gry,rozmowa ziomkow) a uzywalbym tylko mikrofonu ze sluchawek.


Czy tylko idzie tak ze przez sluchawki dzwiek i mikrofon?


Pozdrawiam
 

Xemi99

Użytkownik
Użytkownik
Headset umożliwi Ci tylko mówienie (mikrofon) i słuchanie TYLKO głosów graczy (słuchawki).
 

Doomer47

Banned
Użytkownik
Nie... Headset służy tylko do komunikacji miedzy graczami.
 

Martin KRST

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałbym sie zapytac czy idzie ustawic tak zeby głos szedł przez TV(dzwiek z gry,rozmowa ziomkow) a uzywalbym tylko mikrofonu ze sluchawek.


Czy tylko idzie tak ze przez sluchawki dzwiek i mikrofon?


Pozdrawiam
z tego co widzialem wczoraj :) jest w opcjach interfacu ustawienie takiej opcji ze na glosnikach w TV bedziesz slyszal glosy ziomkow jak i gre :) a do mikrofonu bedziesz mowil :) jak wroce z pracy do domu zedytuje posta :) i sprawdze dokladnie gdzie to jest bo cos takiego obilo mi sie o oczy wczoraj :) moze sam znajdziesz :) sprobuj wejsc w menu konsoli przez ten X na padzie i tam przejedz w prawo do ustawien :) i poszukaj :)
 

Magi

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy tak się da zrobić ale wybierając takie rozwiązanie będziesz denerwował swoich kolegów ponieważ będą oni zapewne słyszeli pogłosy tz. twoją grę jak i to co oni mówią :/
 

Martin KRST

Użytkownik
Użytkownik
zgadzam sie z przedmowca:) teoretycznie sie da zobacz sobie na padzie KLIKASZ X wchodzisz w ustawienia konsoli ---------> preferencje --------> glos cos tam masz na temat zmian :) jak masz kogo slyszec:) pozdrawiam
 

Ogor8

Banned
 

lukcie4740

Użytkownik
Użytkownik
o kurde, 2 sluchaweczki miod ;D
 

banan1996

Banned
nie do końca. Bierze te 1. Bo na headsetach masz tylko głos "ziomków". Więc jak założysz te słuchawki z 2 słuchawkami (masło maślane) to będziesz musiał dać dość głośniej tv/głośniki, bo grę będą ci zagłuszać i ziomki i poduszki gdyż każde słuchawki obniżają kilka decybeli. A te z 1 słuchawką masz na 1 ucho i nie masz "zabudowanej" poduszki tylko taką odkrytą.
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
dwa glosniczki wg mnie są równie dobre bo by wcale nie zagluszaly. w sluchawkach glos i tak dosc glosno gra a dobrze slysze z TV wszystklo
 

Polaczek2009

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy ustawic w opcjach głosowych glos na glosniki
 

Do góry Bottom