1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez EndiM, Czerwiec 5, 2011.

1. EndiM

EndiM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam pytanko który Headset wybrać? Bo gdzieś mi zaginął w akcji:cool::cool::cool:

1. HEADSET SŁUCHAWKI STEREO Z MIKROFONEM DO XBOX 360 (1645757307) - Aukcje internetowe Allegro
    2. Headset X360 Xbox 360 Microsoft NOWE BIAŁE R2pol (1649195025) - Aukcje internetowe Allegro

Wydaje mi się , że lepszym wyborem będą te 1.. Tylko nie wiem jak z wygodą ich korzystania.. Dzięki za odp.:eek:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Ten pierwszy to podróbka ten drugi wyglada na oryginal

4. EndiM

EndiM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A więc który wybrać?:D

5. MrLazy

MrLazy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    A będziesz ich korzystał do gry i do gadania czy tylko do gadania. Jeżeli do gadania to opcja druga, bo posiada jedną słuchawkę. Jeżeli zależy Ci na graniu "na słuch" to polecam pierwszą opcję, lecz też nie jestem pewien czy to oryginał. Jeżeli Ci na tym nie zależy bierz pierwsze.

6. kamill1122

kamill1122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bierz 2 na 100 % orginał ta firma ma same orginały byłem osobiście u nich

Wczytywanie...

Poleć forum