1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

headset

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dyl, Wrzesień 1, 2011.

1. dyl

dyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Posiadam headset oryginalny do xboxa i nie za bardzo wiem jak on działa. Gdy przesunę suwak w górę (ikona mikrofonu) to wtedy mogę gadać tak? jeśli wezmę z powrotem w dół to jest wyłączony? czy jest jakiś limit czasowy na gadanie, bo jeśli pozostawię cały czas suwak w górze to nie będzie działać? Obok jest pokrętło od głośności czy od czegoś innego, bo nie czuje żadnej różnicy jak nim kręcę. Może mi ktoś wytłumaczyć jak się tym obsługiwać, bo chyba nie zawsze mnie słychać jak coś mówię.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    POkrętło od głośności rozmów, a ten przycisk góra dół jest od wyłączania/włączania mikrofonu. Jeśli widzisz zielony kolor to znaczy że jest aktywny, jeśli czerwony to jest nieaktywny

Wczytywanie...

Poleć forum