1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Headset

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Compton, Wrzesień 10, 2011.

1. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Witam ! mam zamiar kupić jakiś headset do multi. niestety orginalne złamałem w pól przez co muszę teraz słuchawkę z mikrofonem trzymać głowa co jest strasznie uciążliwe. Postanowiłem więc że zakupie jakieś nowe słuchawki. Oryginalne znalazłem za 20 zł, jednak nie jestem do nich przekonany może podacie jakieś inne ciekawe propozycje myślę że mój budżet wynosi jakieś 50 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    W headsecie podpinanym do pada tak czy siak będziesz słyszał tylko dźwięki rozmówców, więc moim zdaniem najlepszym i najtańsyzm rozwiazaniem jest oryginalny od microsoftu, te zamienniki na dwoje uszu są nic nie warte(uszy całe zasłonisz, nie będziesz słyszał dźwięków z gry tylko głosy), szczególnie te do 50 złotych. Zastanawia mnie tylko jakim cudem normalnie użytkując można złamać headset?

4. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    a no są różne sposoby, kumpel siadł na hs, bo miał pod poduszką i się oparł i pękł, ale przerobiłem mu trochu, trochu pokleiłem i zadowolony : ), kiedyś fotki mogę dać jak u niego będę.

5. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Czyli najlepszym rozwiązaniem bd orginalny headset.

A nie idzie go jakoś pogłośnić oprócz preferencji w xboxie i tej regulacji przy kabelku ? No nie powiem potrzebuje dosyć dużej ciszy aby słyszeć rozmówce.

6. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
  7. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    no chłopaki pomóżcie ;p

8. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A czego tu się radzić? Nie kupujesz słuchawek do słuchania muzyki tylko do rozmów, więc możesz sobie nawet kupić wtyczke do pada na wyjście audio/mic i wczepić jakieś zwykłe słuchawki za 5zł

9. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  10. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    chodziło mi o to czy wybrać te venon czy przez nie bd głośniej słyszeć niż przez oryginalne.

Wczytywanie...

Poleć forum