1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Heatpipe

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Majcher997, Marzec 7, 2008.

1. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Planuję wysłac konsole do serwisu na "Red fixa" + flash + regulacja wiatraków + montaż heatpipe. I o to ostatnie chciałem sie spytać. Czy rzeczywiście warto na ten heatpipe na procku wydawać prawie 100zł? Czy rzeczywiście poprawia on chłodzenie w tak istotny sposób, czy tylko ma obniżyć głośność konsoli? Bardzo prosze o odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Heatpipe

po regulacji wiatraków prawdopodobnie będzie głośniejszy bo polega na ich przyspieszeniu, a ten heatpipe zmniejszy temperaturę ale jeśli nie miałeś rod lub konsola ci się nie przegrzewa to nie ma co tego zakładać no i oczywiście jeśli masz 65nm :p

4. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No wieszs bo flashuje go przy okazji i wolałbym nie mieć przygód z piekła RODem później. Poza tym data jego produkcji to 2006 - 03 - 09 więc komponenty ma raczej średniej jakości.

5. beavis

beavis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Co to jest heatpipe??

6. Ukano

Ukano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. beavis

beavis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

W konsolach 65nm heatpipe juz jest zalozony przez M$?

8. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Moja konsola jest z 2006 - 03 - 09 i bez hdmi więc raczej nie ma. Mam nadzieje że coś to da bo właśnie wysłałem konsole 8)

Wczytywanie...

Poleć forum