1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

heavy rain

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maki300, Grudzień 14, 2009.

1. Maki300

Maki300 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czytałem na różnych stronkach że gra Heavy Rain ma wyjść tylko na ps3, czy to prawda? ;/ bo gra zapowiada się świetnie ^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Tak też czytałem a nawet na gry-online jest że produkcja ta będzie tylko na ps3 bo jak mówią xbox 360 nie udźwignął by tej gry co jest dla mnie kłamstwem.

4. Maki300

Maki300 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no właśnie tymbardziej że grafika między x`em a ps3 nie różni się dużo, więc czemu niby miałby nie dźwignąć ;/ ale może to tylko ploteczki ^^ OBY ;>

Wczytywanie...

Poleć forum