1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hej hej

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez cholewkal, Kwiecień 2, 2012.

1. cholewkal

cholewkal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim. Mam na imię Łukasz, mam 20 lat, pochodzę ze śląska. Swoja przygodę z Xboxem dopiero zaczynam. Co prawda z konsolami mam do czynienia od najmłodszych lat. Nie wiem czy liczyć też Pegasusa bo chyba każdy miał z nim spędzał wiele godzin to byłem posiadaczem też konsoli PSone i PS2. Ostatnimi czasy bardziej pogrywałem na kompie lecz sentyment do godzin spędzonych przed telewizorem z konsolą powrócił, poza tym stwierdziłem, że lepiej wydać kasę na konsole niż dokładać do komputera. Tak więc zakupiłem konsole Xbox 360 Elite. Na forum rejestruję się z chęcią rozszerzenia mojej wiedzy na temat tej ze konsoli. Myślę ze okażecie się również pomocni, gdy będę czegoś potrzebować :)
    Pozdrawiam Choch3l

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cokane

Cokane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, wysallem Ci inv na xbl. GT: CellPhiZzix

Poleć forum