1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hejka stulejka!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez xerek, Grudzień 14, 2014.

1. xerek

xerek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorrol
    Cześć! Ja jestem xerek (nazwa rozwinięta to xerek hochland na kanapce). Czym się interesuje? A to tego pełno jest! Powiem naprzykład, że gry fabularne RPG (np. Warhammer fantasy roleplay i 40000 lub Savage worlds) mnie ciekawią. Powiem, że i w Anime i Mandze się lubuje ale jednak niema to jak usiąść na miękkiej kanapie i troszeczkę po noł-lajfić. Hmmm? A w co ja tak noł lajfie pytacie się? A to głównie RPG się trudze. Ano w obliviona sobie pogram a tu w Deus exa i czasami. A i nawet w Terrarie która ma pełno RPG-owych elementów pogram. Przyznam bez bicia, że *kaszle*Czasem*kaszle*zdarzy mi się*kaszle*coś spiracić*kaszle*
    Do kroćset! Zapomniałbym o tym, że jestem cyborgiem!

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Ahhh jakże chciałbym mieć czas na RPG. Opis zupełnie niesztampowy - oby to oznaczało wartościowego użytkownika ;) Witamy.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum