1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hejka!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Rascal, Kwiecień 29, 2015.

1. Rascal

Rascal Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Irlandia Północna
    Witam, na chwile obecną mieszkam w Irlandii Północnej i tu pracuje. Lubię czasem pograć na xboxie, głównie w gry wojenne. Interesuje sie przeróbką RGH [takie hobby] - nawet zdarzyło mi się kilkanaście klocków przerobić. Forum obserwuje już od jakiegoś czasu i jestem mile zaskoczony tym ile można się tu dowiedzieć. No i to chyba wszystko,do zobaczenia na forum. RASCAL

2. Lotnik421 Xbox One

3. kogutt91

kogutt91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witamy na pokładzie :) to mieszkasz już za granicą a można wiedzieć ile lat ? Bo ja już jestem w Anglii od 5 lat. Wyjechałem od razu po maturze i szkole średniej, powiedziałem sobie wracam od razu na studia w październiku jadę tylko zarobić na studia :p Była to nieprawda bo siedzę tam już cały czas.

4. Rascal

Rascal Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Irlandia Północna
    Ja już jestem tu 9 lat, zemną było tak samo, a jeszcze rok i wracam ... aż do dziś.

5. pilomatt

pilomatt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    Witaj !

Wczytywanie...

Poleć forum