1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

hejo

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Agzar, Sierpień 31, 2014.

1. Agzar

Agzar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich. Krótka historia o mnie: nigdy nie posiadałem żadnej konsoli, a mam juz 24 lata. Aby pograć na pegasusie chodziłem do znajomych, to samo tyczy się ps i innych konsol. Moja przygoda z grami zaczęła się z komputerem i tak zostało przez kolejne 14 lat. Konsola była dla mnie czymś niepojętym i w ogóle bez sensu, ale im człowiek starszy, tym mądrzejszy. Wolę zapłacić jednorazowo 1.6k zł za konsolę i mieć spokój przez kolejne parę lat, niż co rok-dwa lata wydawać równowartość konsoli na karty graficzne itp.
    Do pewnego czasu moim celem było ps4, bo każdy doradzał, bo xbox jest gorszy itp. Zawsze zanim coś kupię, sprawdzam opinie, recenzje, ewentualne problemy w internecie i to co przeczytałem o ps4 mnie przeraziło. Problemy z serwisem, zero informacji co się dzieje z moja konsolą, niezabezpieczone paczki, które do ciebie wracały, 2 miesiące czekania na powrót konsoli z serwisu tylko po to, aby zobaczyć, że nic nie zostało naprawione. Xbox - czekasz 10 dni i wszystko elegancko. Z racji tego, że konsola to rzecz elektroniczna a takie lubią się czasem psuć - serwis mnie przekonał. Mam nadzieję, że nie będę załował :) Tak więc, tl;dr - witam wszystkich gorąco :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. xemteka

xemteka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej, teraz już nie będziesz żałował :)
    Jak ja się zastanawiałem którą konsole kupić wybrałem X360 (całkiem niedawno) i przypadkiem okazało się również, że wielu moich Qmpli ma właśnie tę konsolę a nie PS3

Wczytywanie...