1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hełm do xboxa?!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ManhunterPL, Kwiecień 1, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dostałem dzisiaj e-maila, o nowinkach ze świata xboxa, wchodzę na tą stronę http://email.xbox.com/a/hBH8jIeAlyGDmB496ucArxhNi5v/xbox1?t=BH8jIeAlyGDmB496ucArxhNi5v&i_footer=1, a tam jakiś hełm :eek:, czy wie ktoś coś na ten temat, do czego to służy, ile to kosztuje, gdzie to dostać, i czy w ogóle to jest potrzebne? Ciekawe czy ma zamontowany wirtualny wyświetlacz, a może to krok w przyszłość i po Xboxowym Marketplace będziemy sie poruszać w 3D. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Hełm do xboxa?!

Zakladasz to na glowe i wszedzie widzisz potworki z GoW'a latasz po domu , polu i zabijasz ,ale niestety pily (kto gral w GoW'a zkmini) nie dorzucili do zestawu wiec trzeba tez do OBI sie skoczyc :/

4. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8

A jednak to był tylko Prima Aprilis-owy żart Microsoftu :D a ja dałem się nabrać. Temat można zamknąć

5. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

sam zamknij problem ? ;D

6. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3