Hełm wirtualny

Jonasz1994

Użytkownik
Użytkownik
witam zauwazlem dzis takie cos w necie nie wiem czy to prawda czy nie ale fajne to jest moze wie ktos gdzie to kupić ? tutaj link Xbox First Look: Wireless Helmet and more | GadgetReview
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To wygląda jak...
Bzdura!
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Widziałem już fotkę tego "kontrolera" jakiś czas temu. Fake jak stąd do Louisiany.
 

Therioon

Użytkownik
Użytkownik
Myślę ze te guziki przy uchu byłyby bardzo wygodne.
 

nasirus1983

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
podobno w samochodach z grupy vag'a można przez gniazdo diagnostyczne podłączyć xbox'a a do niego ten hełm. w trakcie jazdy można namierzać wrogie pojazdy i strzelać do nich z podwójnego działka laserowego umieszczonego po lewej stronie. w kolejnej wersji firmware'u będzie również możliwość skanowania innych pojazdów i przejmowania nad nimi kontroli (ta zielona latarka po prawej stronie). opuszczana z przodu hełmu szybka, ma chronić przed wpadaniem komarów w zęby, jak użytkownik będzie się wychylał przez okno, by wykonać laserowy atak
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Informacja została umieszczona April 1st, 2008 11:46 AM, czyli prawie 2 lata temu, a do tego czasu na pewno byłoby wiecej informacji o tym urządzeniu :) FAKE I KOSZ :p
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
@up Czyli prima aprilis:)

@up2 Hehe dobre:D

@topic Fake na maxa:p
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
prezciez widac ze to wszystko narysowane jest :p te przyciski i inne smieci. :p Jak w ogole mozna uwierzyć w cos takiego?? :D
 

mentes

Banned
widziałem już to i nie polecam,lepiej jak coś zakup sobie taką kamizelkę,że jak założysz na siebie i grasz w coda np to odczuwasz jak w ciebie szczekają,i to dość mocno odczuwasz.
 

blazej_1233

Użytkownik
Użytkownik
jak chcesz coś podobnego zakupić to lepiej kup se okulary koszt to chyba 1000 zł na allegro i podłączysz do xboxa,kompa,ipoda i do reszty
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
jak chcesz coś podobnego zakupić to lepiej kup se okulary koszt to chyba 1000 zł na allegro i podłączysz do xboxa,kompa,ipoda i do reszty
no tak, a po roku będzie niewidomy:DD
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Prima aprilis i to przestarzały. Kosz.
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
widziałem już to i nie polecam,lepiej jak coś zakup sobie taką kamizelkę,że jak założysz na siebie i grasz w coda np to odczuwasz jak w ciebie szczekają,i to dość mocno odczuwasz.
No a tutaj mamy kolegę który widział już owy sprzęt i na dodatek nie poleca go !:DD Spójrzcie na datę tego newsa przecież to prima aprilis.;)




 

Do góry Bottom