1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Heloł :]

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Gattsu, Styczeń 15, 2012.

1. Gattsu

Gattsu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich:) Zawitałem na to forum, bo szykuję się na kupno Xbox'a 360, a niezbyt się orientuję w temacie;) Trzeba poczytać i zdecydować co wybrać, z czym, za ile i czemu tak drogo :D Jeszcze raz witam wszystkich:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dorian1

Dorian1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witaj, najtansza jaka jest byle dalo sie przerobic i grac !!! taka dewiza moja

4. Ckyoshi

Ckyoshi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    siemanko, ja mam Xbox-a slim z data 2011-10-13, z tego co wiem to ma napęd hitachi i jeszcze go nie złamali czyli nie da się przerobić, mi to nie przeszkadza bo przerabiać nie zamierzam, ale jeśli Ty będziesz miał taki zamiar to unikaj tej wersji :)

pozdrawiam i witaj :)

Wczytywanie...