1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HELP Fatal Crash Intercepted

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ciuciek, Marzec 10, 2012.

1. ciuciek

ciuciek Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Głogów
    Mam problem... grając w FIFE 12 któryś-nasty raz z kolei w pewnym momencie wywalilo mi błąd ''Fatal Crash Intercepted'' wyłączyła sie konsola i uruchomila ponownie...
    Obraz gry przerabiałem programem : XBOX360 ISO Extract 0.6 by somski

Posiadam Elite JASPER Freestyle 2.2 dash 2.0.14699.0

Jest na to jakis sposób by nie łupało błedem??

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Walnięta gra. Miałem tak tylko ze gdy chciałem zacząć grę. W menu gry było wszystko ok. I nie zawieszało mi konsoli wystarczyło przyciskiem m$ na padzie nacisnąć i wrócić do dasha m$

4. TRYNEK

TRYNEK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ow
    u mnie takie błędy wyskakiwały przy grach przerobionych iso2god, od kilku dni robie wszytskie przez xbox backup creator i nie ma już problemu

Wczytywanie...

Poleć forum