1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HELP !!!! Gry angielskie po polsku ????

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piter118, Styczeń 7, 2014.

1. piter118

piter118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pewien problem niedawno przeprowadziłem się do Irlandi . No i oczywiście sprzedaje się tu gry po angielsku , ale zauważyłem że niektóre gry zakupione po angielsku chodom po polsku. Przyjrzałem się temu bliżej i okazało się że gry które mają wbudowane polskie napisy a są zakupione w wersi angielskiej mając ustawioną konsole po polsku bez problemu można śmigać . Ale tylko napisy bo gry które mają dubbing już nie bo sprawdzałem na assassin's creed ale oczywiście moge się mylić . Ale najważniejszym moim pytaniem jest to bo mam zamiar kupić dead island 1 i 2 ale mam obawy . Sprawdziłem i obie części występują z polskimi napisami ale jednak nie chce ryzykować i grać po angielsku czy może ktoś z wie czy napewno będzie to działać po polsku ??????

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dubel

5. piter118

piter118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: