1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Help / kupno xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pajur, Kwiecień 28, 2011.

1. pajur

pajur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam zamiar kupić xbox360 i oto jest moje pytanie.Nie wiem jaki mam kupić czy 20 gb 60gb czy może z kartą pamięci i czy arcade ma dysk bo gdzieś czytałem że niema on w ogóle mógłby ktoś doradzić?. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach , a nie chcę kupować kota w worku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. alqu

alqu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Jaka konsola ma być nowa czy używana??
    Na początek zabawy z xboxem radzę kupić arcade i dokupić dysk jaki tam chcesz
    Jeśli używane to tylko JASPER tzn najnowsze wersje bezawaryjne ;) SKLEPÓWKI to tylko jasper ale zawsze można się upewnić i sprawdzić http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-rozpoznac-jaspera-5731.html

4. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Arcade nie ma dysku. Według mnie powinieneś brać wersje z dyskiem przynajmniej te 20gb, ja sam na początku kupiłem arcade i po jakimś czasie dysk dokupiłem. Dysk możesz potrzebować do np gier (szybciej się wczytują loadingi i tekstury) dem, dlc lub filmów, i powiem Ci że się opłaca. Możesz też kupić zamiast dysku pendrive który obsłuży max 16gb.

5. Rhyder

Rhyder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kup sobie lepiej z większym dyskiem bo naprawde sie przydaje ja mam 120 a i tak prawie na styk wystarcza

6. -pawel3k-

-pawel3k- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mińsk Mazowiecki
Wczytywanie...

Poleć forum